Ремонтный блог

Что делать если телефон Xiaomi не включается

Ваш смартфон xiaomi радує вас стабільною і безперебійною роботою. Чудово! Більшість гаджетів цього бренду дуже надійні і здатні без поломок служити своєму власникові кілька років. Але від неприємних ситуацій не застрахований ніхто. Трапляється часом так, що девайс несподівано перестає працювати - наприклад, вимкнувся і не включається.

Ремонт телевизоров Чернигов

Ремонт телевизоров Чернигов

Професійний ремонт телевізорів
Кваліфікований ремонт телевізорів на дому або в стаціонарі часом стає необхідністю для багатьох власників сучасної телеапаратури. У разі раптової поломки телеприймача абсолютно будь-якого бренду кожен споживач встає перед очевидним вибором: що робити - викинути несправний апарат або запросити на будинок телемайстра? Сервісне обслуговування телевізійної техніки пропонують як авторизовані сервісні центри, так і післягарантійні телеательє. Їх спеціалізація має на увазі комплексне відновлення будь-якої моделі телевізора незалежно від торгової марки.

Ремонт мобильных телефонов: в сервисном центре или дома?

Напевно, у переважної більшості людей є хоча б один мобільний телефон, і практично всі вони як мінімум один раз в житті стикалися з необхідністю його ремонту. Несправність може виникнути через механічних пошкоджень (подряпини, падіння, потрапляння вологи або ж падіння в воду) або через тривалого періоду експлуатації.

LED LCD і OLED. Переваги та недоліки технологій дисплеїв

Сучасна людина половину свого часу проводить біля екранів, тому йому так важливо знати, якими перевагами і недоліками володіють ті чи інші технології виробництва дисплеїв. Користувачі постійно дивляться в екрани своїх моніторів, телевізорів, телефонів, камер і інших пристроїв. Тому величезну важливість придбав не тільки показник дозволу екрану, але і та технологія, відповідно до якої він виготовлений. Найбільш поширеною технологією є LCD (ЖК). Якщо екран телевізора описується як «LED», то мова, швидше за все, йде саме про цю технологію. Джерелом світла в даній технології є світлодіоди.

Есть ли гарантия на купленный товар в интернет-магазине

Официальная гарантия

Весь представленный ассортимент товаров, которые Вам предлагает интернет-магазин TehProriv.com.ua, имеет официальную гарантию по всей территории Украины, некоторые модели имеют международную гарантию. Срок гарантийного обслуживания устанавливается заводом-производителем.

Как покупать в интернет-магазине

Покупать ли в интернет-магазине

Делать покупки посредством интернет очень удобно. Нет нужды в выходные дни или после работы бежать по всем магазинам выискивать товар покачественнее и подешевле. Пока выслушаешь каждого консультанта можно целый день потратить.

От чего зависит стоимость товаров в интернет магазине

Платная или бесплатная доставка?

Уровень цены во всех интернет-магазинах практически одинаков. Она может лишь слегка отличаться. На неё влияют 2 фактора.

Можно ли вернуть товар в Интернет магазин?

Купили не то, что хотели

Руководствуясь законом «О защите прав потребителей», новый товар, который не подошел Вам не зависимо от причин, можно вернуть на протяжение 14 дней начиная с даты указанной в товарном чеке.

Сравнение Интернет магазинов Чернигова

В будущем на рынке останется два вида компаний: те, кто в Интернет и те, кто вышел из бизнеса

 Билл Гейтс

Холодильники "Атлант"

интернет-магазин в Чернигове

Когда-то давно в 1962 г., еще в СССР в республике Беларусь был выпущен первый холодильник — «Минск-1». Именно он был предком современных холодильников  «АТЛАНТ».  Пол века спустя холодильники «Атлант» так же востребованы, как и их предок. Почему же они пользуются таким спросом у покупателей? Интернет-магазин Tehproriv.com.ua попытается дать ответ.

Страницы