Что делать если телефон Xiaomi не включается

Як бути в такій ситуації? Чи можна спробувати самостійно реанімувати смартфон Сяомей (багато хто помилково пишуть «ксіаомі») і повернути його в робочий стан? Або хоча б діагностувати причину несправності? Так! І як це зробити, ми зараз розповімо.

Чому смартфон xiaomi не включається?

Це, мабуть, найпопулярніше питання, які приходить на розум користувачеві, який опинився в подібній ситуації. І він цілком обгрунтований і логічний. Скажемо відразу - причин багато. Ось кілька найпопулярніших:

 • розрядився акумулятор;
 • зависла система;
 • вийшла з ладу кнопка включення;
 • стався збій в роботі прошивки;
 • зламався будь-якої модуль або комплектує (наприклад, батарея);
 • всередину виробу потрапить волога;
 • апарат впав або отримав механічні пошкодження.

Як бачите, в якихось випадках без походу в магазин за новою деталлю або звернення в сервісний центр не обійтися. Але якщо проблема криється в глибокій розрядці акумулятора або збої системи, то можна легко самому виправити неполадку.

Тому перш за все звертайте увагу на те, за яких обставин відбулося виключення смартфона Сяомей.

 1. Наприклад, якщо після оновлення або установки нової прошивки, то на 99% причина неполадки - збій в ПО.
 2. Або ви випадково упустили з рук девайс, він впав на підлогу, вимкнувся і більше не завантажується - швидше за все, відійшов який-небудь шлейф, зламалася плата та ін.
 3. Ви придбали телефон з рук або замовили його через інтернет. При цьому вже при першому завантаженні він вимкнувся і більше не включається. Чому апарат виявився неробочим сказати складно. Може несправна якась деталь або прошивка. Спробуйте повернути пристрій продавцеві або обміняти його на інше.

Що робити, якщо смартфон xiaomi не включається?

Багато фахівців рекомендують в тих випадках, коли телефон Сяомей відмовляється включатися, дотримуватися наступного алгоритму. До речі, схема дій проста і ефективна. Причому приблизно в половині подібних ситуацій допомагає повернути пристрій в робочий стан.

 1. Першим справу ставимо смартфон xiaomi на зарядку. Можливо, чорний екран на ньому лише наслідок глибокої розрядки акумулятора. Заряджаємо приблизно близько 1 години, потім пробуємо виконати запуск, затискаючи кнопку харчування протягом 5-7 секунд.
 2. Не вийшло? Попутно перевіряємо і саме зарядний пристрій, в робочому чи воно стан. Можна через нього підключити до мережі іншого девайс і подивитися, заряджається чи той. Буває на xiaomi і так, що, поставивши на зарядку смартфон у нього лише блимає червоний індикатор зверху, а сам він не включається. Подібна проблема часто зустрічається на redmi note 3 p Вирішується так - одночасно затискаємо відразу 2 кнопки регулювання гучності, чекаємо, коли телефон завібрує і після тиснемо Power.
 3. Якщо попередні пункти вам не допомогли, то знімаємо задню кришку смартфона і витягуємо на 1-2 хвилини акумулятор. Правда, не у всіх мобільних пристроїв Сяомей це можливо - багато сучасних девайси комплектуються батареєю незнімного типу. На таких пристроях спробуйте потримати кнопку включення порядку 10-30 секунд. До слова, якщо дані дії допомогли, то причиною проблеми став збій в системі, який відключив смартфон і не дав можливості йому нормально включитися.

 1. Все безрезультатно? Тоді запускаємо пристрій в режимі Recovery. Для цього тиснемо і утримуємо дві кнопки - Power і гучність вище. При появі на екрані картинки, приберіть палець з клавіші живлення, але продовжуйте утримувати збільшення звуку. Далі вибираємо мову (наприклад, English) і Тапа по «Power Off», щоб вимкнути пристрій або «Reboot» для перезавантаження. Після цих маніпуляцій смартфон повинен включитися, якщо, звичайно, він і прошивка справні. До речі, якщо через режим Recovery мобільний апарат вдалося «привести до тями», то велика ймовірність, що несправна на ньому саме кнопка вкл / викл. Хоча подібний глюк іноді і не пов'язаний з апаратної поломкою - відомо вже кілька випадків, коли смартфони Сяомей з miui1. просто вимикалися при нормальному заряді батареї і відмовлялися включатися з кнопки Power.
 2. Виконали по черзі все описане вище, але девайс так і не включився. Тоді в рекавери меню можна спробувати зробити скидання даних. Так, вся інформація з пам'яті пристрою віддалиться, але зате є можливість повернути його до життя. Щоб здійснити скидання, необхідно вибрати пункт «Wipe & Reset», потім натиснути по «Wipe all data» і підтвердити процедуру тапом по «Yes».
 3. Якщо ваш телефон включається, у нього спалахує екран, проте далі завантаження не йде або він відразу вирубується, то ймовірно допоможе перепрошивка. Принаймні залишається лише спробувати перевстановити ПО. Для цього скористайтеся прогой під назвою Mi Flash Pro.

Для довідки! Іноді смартфони xiaomi при включенні або перезавантаження зависають на логотипі mi. У більшості випадків вийти з такого стану допомагає одночасне затискання кнопок гучності вгору / вниз і харчування, які після легкої вібрації пристрою слід відразу відпустити.


Коли звернутися в сервіс?

Якщо наведена вище схема дій не допомогла, то беремо смартфон і йдемо за допомогою в сервісний центр. Якщо ж девайс на гарантії, то - в організацію, де здобували його. Своїми силами вже не обійтися.

У будь-якому випадку явними сигналами для походу до фахівця є:

 • Повне відключення гаджета, при якому немає можливості входу в рекавери.
 • Моргання червоної лампочки в вимкненому стані.
 • Звісно при завантаженні логотипу m
 • Наявність механічних пошкоджень.
 • Варто звернутися до сервісменам і коли в телефон потрапила волога або він впав з пристойної висоти. Тим більше якщо це передувало відмови від включення девайса.

На закінчення

Наостанок хотілося б зазначити, що будь-який смартфон Сяомей може вийти з ладу, вимкнути і переставши включатися. Жоден девайс від такого не застрахований. Тому абсолютно безпідставна і неправдива інформація на форумах, що на redmi 4, note 4 і 4x частіше спостерігаються подібні проблеми. Користувачі інших моделей (redmi 3s, 5, note 5, mi5, mi6, mi a1 і ін.) Також періодично скаржаться, що їх гаджети раптом відмовилися працювати.

При цьому в більшості випадках винні самі власники телефонів. То вони впустять девайс на підлогу або асфальт, то встановлять «ліву» прошивку, то запустять оновлення на смартфоні, у якого майже розряджена батарея. Тому будьте уважні і обережні - тоді шанс, що проблема такого роду обійде вас стороною, значно збільшиться.