Ремонт телевизоров Чернигов

Ремонт телевизоров Чернигов

Ремонт телевізорів в Чернігові

По справжньому вигідні умови ремонту телевізорів в Чернігові не так просто знайти серед величезної маси ідентичних пропозицій. Одне вірно - потрібно шукати баланс між виправданою вартістю на послуги з ремонту та рівнем професіоналізму тієї чи іншої сервісної організації. На жаль, не всі майстерні можуть похвалитися високою культурою обслуговування клієнтів і беззаперечним виконанням гарантійних зобов'язань. Компанія Техпрорив рада запропонувати вам весь комплекс передових сервісних послуг відразу.

Нашими ключовими особливостями є:

 1. оперативне реагування на кожну заявку;
 2. робота відповідно до міжнародних стандартів якості;
 3. дотримання технічного регламенту і безпеки на місці виконання ремонтних робіт;
 4. пунктуальність за результатами узгодження часу виїзду телемайстра в будь-який район Чернівгові;
 5. проведення ремонту телевізора строго за прейскурантом без додаткових накруток;
 6. прозоре ціноутворення;
 7. суворе дотримання гарантійних приписів за підсумками виконаних ремонтних робіт.
 8. Наш кадровий склад відмінно знає свою справу, тому ми в індивідуальному порядку направимо вам майстра повністю підготовленого до ремонту саме вашої моделі телевізора.

Перелік основних несправностей, при яких потрібно терміновий ремонт телевізорів на дому в Чернігові
Статистика показує, що вихід з ладу телевізійної техніки в більшості випадків базується на нижчеперелічених факторах:

 • наявність певного заводського браку;
 • деякі невраховані помилки проектування електронної схеми;
 • порушення при складанні;
 • дефекти пайки;
 • невідповідну якість одиничних напівпровідникових компонентів плат і модулів;
 • природна вироблення запропонованого робочого ресурсу радіодеталей;
 • наявність механічних пошкоджень;
 • відсутність стабільного напруги в міських електромережах змінного струму;
 • недотримання інструкцій заводу-виготовлювача по правильній експлуатації апарату;
 • попадання вологи, прямих сонячних променів;
 • неприпустима температура навколишнього середовища.

Не варто забувати і про людський фактор. З огляду на відносну недбалості багато користувачів не дотримуються рекомендації виробника і відносяться до сложноустроенная апаратурі досить халатно. Надалі виникають непередбачені поломки телевізорів і необхідність їх термінового відновлення.

Ремонт телевізора неспроста вважається багаторівневим процесом. Завданням компетентного сервісного інженера в першу чергу є тестування основних компонентів шасі на предмет прихованих дефектів. Саме такий підхід дозволяє запобігти повторній появі дефекту.

Найпопулярнішою поломкою телевізорів стає вихід з ладу блоку живлення. І це не випадково. Більшість власників телеапаратури ігнорують використання стабілізаторів напруги. Ледь помітні перепади електромережі в сукупності надають згубний вплив на елементи блоків живлення. Ремонт блоку живлення телевізора - профілактичний захід, який потрібен виконувати раз в 3-4 року. Заміна конденсаторів і ємнісних елементів не має на увазі великих фінансових вкладень. Відповідно вона непорівнянна з покупкою нового телеприймача.

Успіх ремонту сучасного телевізора безпосередньо залежить не тільки від кваліфікації телемайстра, але і від якості застосовуваних запчастин
Розібравшись з причинами виникнення різного роду дефектів, варто згадати і про їх зовнішньому прояві:

 • спотворене зображення;
 • повна відсутність картинки;
 • немає звуку;
 • мимовільне відключення апарату;
 • порушення геометрії зображення;
 • горизонтальні, вертикальні смуги;
 • апарат не виходить з чергового режиму.

Тільки застосування передових методик діагностування допоможе якісно полагодити телевізор. Не випадково при появі збою в роботі телеприймача досвідчений майстер до початку сервісних робіт проводить всебічне тестування периферії ТВ. Іноді виникають випадки, коли ремонт телевізорів на дому технічно неможливо зробити. Стаціонарне обладнання фізично не можливо транспортувати до клієнта додому, отже потрібно доставка апарату в сервісний центр. На щастя подібні випадки можна перерахувати по пальцях.

Останнім часом почастішали випадки ремонту SSB плат. Підключення зовнішніх пристроїв по каналу HDMI в 90% випадку здійснюється користувачем не зовсім коректно. А саме, телевізор при цьому знаходиться у включеному стані. Відновлення системної плати телевізора - дуже трудомісткий процес і вимагає від майстра високої кваліфікації. Телемайстра TV-Сервісу володіють достатнім рівнем досвіду і знань, щоб полагодити телевізор навіть у, здавалося б, запущеному стані.

В основі всіх ремонтних заходів нашого сервісного центру закладено використання якісних запасних частин. Завдяки такому підходу ми маємо можливість надати кожному замовнику довгострокову гарантію за підсумками виконаних робіт. Якщо вас цікавить передовий рівень обслуговування, прийнятні ціни і професіоналізм виконавця, то наше телеательє готове запропонувати терміновий ремонт телевізорів в Чернігові з виїздом майстра на найвигідніших умовах.