Ремонт принтеров в Чернигове

Ремонт принтеров любой сложности
 • Бесплатная диагностика
 • Оригинальные запчасти
 • Ремонт от 20 минут
 • Гарантия на ремонт

Ремонт принтеров

Швидкість і якість нашої роботи визначить успіх вашої роботи.

Купуючи оргтехніку ми не замислюємося про те, скільки грошей потім доведеться витратити на ремонт і подальше обслуговування. Ми купуємо дешеву спочатку техніку. В магазинах не розкажуть вам про те, що у вашому виборі може бути нюанс і при тому не один:

 • дорогі витратні матеріали
 • складність в обслуговування, так як виробники все більше і частіше намагаються створити апарат таким що б, його неможливо було відремонтувати не в офіційному сервісному центрі де ремонт обходитися як покупка нового апарату
 • маленький ресурс рухомих деталей і механізмів

Найчастіше принтери, копіювальні апарати, МФУ ламаються саме з вини користувача:

 • попадання всередину апарату сторонніх предметів
 • або за закінченням часу, коли їх довго не обслуговували. що веде до вкрай неприємних ситуацій, коли не можна роздрукувати важливий документ. Або з вини недобросовісних компаній які займаються непрофесійною заправкою витратних матеріалів використовуючи неправильні або неякісні компоненти.
   
Оставить заявку
Стоимость работ с учетом запчастей
Вид предоставляемых работ Цена от, грн. До, грн.

Диагностика

бесплатно бесплатно

Выезд мастера в офис/домой

50 грн. 50 грн.

Заправка картриджей с выездом в офис/домой

130 грн. 200 грн.

Заправка лазерных картриджей

100 грн. 200 грн.

Восстановление лазерного картриджа

100 грн. 175 грн.

Чистка/техобслуживание принтера

300 грн. 500 грн.

Чистка струйных картриджей

150 грн. 300 грн.

Чистка печатающей головки

400 грн. 500 грн.

Замена/ремонт узла захвата бумаги

150 грн. 250 грн.

Замена термоплёнки в принтере

600 грн. 750 грн.

Устранение замятия бумаги

100 грн. 200 грн.

Замена датчиков в принтере

150 грн. 225 грн.

Замена шестерёнок

150 грн. 225 грн.

Установка системы непрерывной подачи чернил (СНПЧ)

150 грн. 250 грн.

Замена энкодеров

200 грн. 300 грн.

Замена чипов на картриджах

100 грн. 200 грн.

Прошивка принтера

300 грн. 425 грн.

Сброс ошибки абсорбера в струйном принтере

Адрес: г. Чернигов, ул. Шевченка 114а

График работы: пн.-пч. с 9:00 до 18:00, пт. с 9:00 до 17:00, сб. с 10:00 до 14:00

Телефоны: (073) 02-10-538; (095) 61-57-853; (097) 90-01-709;
Оставить заявку

Більшість ремонтів можна проводити прямо в офісі у клієнта терміново. За рахунок цього ви не втрачаєте багато часу і нервів. Ви можете зателефонувати і розповісти нашим фахівцям характер несправності, і вони відразу зможуть визначити терміни і складність ремонту. Після чого майстер виїжджає до вас в офіс, зібравши необхідні матеріали і інструмент. Від Вас буде потрібно крапелька терпіння і трохи місця для майстра.
Ремонт техніки в сервісі. Як це працює?

 1. Заявка на ремонт принтера
 2. Забір принтера кур'єром
 3. Діагностика / узгодження
 4. Ремонт / доставка принтера назад

Наш Сервісний-Центр пропонує повний коплекс послуг з ремонту і обслуговування вашої офісної техніки. Ми маємо в своєму розпорядженні найширшої технічної документальною базою по ремонту принтерів і МФУ. «Коли інші відмовляються ми намагаємося зробити.» Наші сервіс-інженери пройшли і проходять періодичне навчання у офіційних представників Фірм-виробників CANON, Hewlett Packard, EPSON, Ricoh, Brother, Xerox і т.д. Підвищуючи свою Професійну кваліфікацію.
Можливий ремонт лазерного принтера у Вас в офісі або вдома
Ремонт техніки на виїзді. Як це працює?

 1. Заявка, виклик майстра
 2. Діагностика / узгодження у вас в офісі
 3. Ремонт або профілактика принтера у вас в офісі

Гарантія на всі роботи 3 місяці

Принтери стрімко увійшли в життя людини і сьогодні досить важко уявити побут без цієї оргтехніки. У кожному офісі та будинку є такий апарат, здатний роздрукувати документ, фото або графік.

У зв'язку з тим, що МФУ використовуються практично безперервно, деякі деталі можуть незабаром зноситися або в картриджі закінчується фарба. Тому потрібно звернутися до спеціалізованого центру для того щоб провести ремонт принтерів.

Наша компанія спеціалізується на заправці картриджів, ремонту МФУ і проведенні діагностики друкарського обладнання. Для безперебійної і якісної роботи необхідно систематично звертатися в сервісний центр для проведення профілактичних заходів.
Наша компанія здійснює такі види ремонтних робіт:

 1. Профілактичне обслуговування;
 2. Заправка картриджів;
 3. Ремонтні роботи;
 4. Діагностику на виявлення несправностей;
 5. Заміну деталей, що вийшли з ладу;
 6. Тестування обладнання;
 7. Налаштування всіх вузлів в апараті.

Фахівці виконують всі маніпуляції з обладнанням в найкоротші терміни. За фактом виконання ремонту на пророблені операції видається гарантія. Наші майстри здійснюють дрібний ремонт принтерів, профілактичний огляд і заправку картриджів з виїздом на адресу клієнта.
Всі види ремонту принтерів в Чернігові можна розділити на три основні типи: простий, середній і складний.
Простий ремонт

Простий ремонт полягає у виправленні відхилень в роботі обладнання. Це можуть бути такі несправності оргтехніки:
 1. Неможливість захоплення паперу;
 2. Захоплення великої кількості листів за один раз;
 3. Замінаніе паперу при подачі на друк з лотка;
 4. Видача помилки про застрягання паперу, при фактичному її відсутності;
 5. Відображатися чорні смуги на друкованому аркуші.

Такі поломки виправляються професіоналом досить легко і за короткий проміжок часу. Для усунення буде потрібно провести очищення оптотронов, відновити ролик подачі паперу або повністю замінити муфту, ролик, майданчик подачі паперу та інші деталі даного відсіку принтера.

Ремонт середньої складності

У деяких випадках ремонт принтерів і МФУ доведеться провести з більш глибоким втручанням в конструкцію обладнання. Це потрібно якщо апарати виявляють такі ознаки виходу з ладу як:

 1. Застрягання паперу при виході з картриджа;
 2. Застрягання паперу при проходженні вузла закріплення;
 3. Освіта на аркуші чітких світлих смуг;
 4. Видача чорного листа або білого аркуша;
 5. Сигнал про помилку в блоці закріплення;
 6. Помилка, що сигналізує про відсутність картриджа або тонера в ньому, при установці і повній заправці останнього, а також його справності;
 7. Обладнання не включається або при включенні видає різні помилки.

У таких випадках виправити периферію для друку допоможе заміна фотобарабана, ракеля, а також ролика заряду (коротрона). У деяких випадках необхідно провести заміну або інсталяції девелопера, а також інших складних вузлів в апараті.

Найчастіше можна уникнути ремонтних робіт будь-якої складності, для цього необхідно своєчасно проводити профілактичне обслуговування обладнання.

Складний ремонт

У найгіршому випадку ваш принтер може вийти з ладу при поломці електроніки. Такий ремонт принтерів, як правило, обходиться дорого, але все ж економічніше ніж покупка нового МФУ.

Профілактика

У профілактичному обслуговуванні потребує кожен апарат. В процесі таких робіт проводиться сервісна чистка апаратури у всіх вузлах, мастило всіх рухомих деталей, а також настройка принтера на коректну роботу.

Для того щоб отримати якісні послуги з ремонту та обслуговування вашого принтер необхідно звернутися в наш центр. Фахівці в короткі терміни проведуть діагностику, ремонт МФУ, а також повне сервісне обслуговування.

У тому випадку, коли ваш принтер працює справно, але в ньому добігають кінця фарба або тонер, буде потрібно заміна картриджа. Це досить витратна оновлення, адже оригінальна касета з фарбами коштує близько половини ціни за все друкованого апарату. Для економії ми рекомендуємо проводити повторну заправку картриджів в Чернігові оригінальними тонерами або фарбами в нашому центрі. Незалежно від типу пристрою, всі маніпуляції проводяться професійними фахівцями на виїзді. Така послуга заощадить ваш дорогоцінний час, до того ж весь процес займає до 15 хвилин.

У деяких випадках крім заливки нового тонера, необхідно змінити або перепрошити чіп картриджа. Це особлива смарт-карта, яка встановлена в корпусі касети, вона необхідна для контролю кількості фарби в принтері. При цьому, коли тонер відпрацьований, деталь блокує можливість повторних завантажень фарби, і для скасування такого блокування, чіп замінюють або перепрограмують. Вартість заправки картриджа зі смарт картою виходить трохи дорожче, але все ж економічніше ніж покупка нової друкованої касети.

Вибираючи нашу компанію, ви робите правильний вибір. Ми працюємо з високим професіоналізмом і турбуємося про благополуччя наших клієнтів.

Оставить отзыв

Простой текст

 • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
 • Строки и абзацы переносятся автоматически.
 • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.

Отзывы

Айтюнс

До 8 модели нерентабельно, если модель выше то можно сделать